Kontakty společnosti

IDENTIFIKAČNÍ ÚDAJE
IČO: 25001582
DIČ: CZ25001582
Spisová značka C 10592 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem
KORESPONDENČNÍ ADRESA
INELSEV s.r.o.
Husitská 1716, Most, 434 01

Datová schránka    3t8bw6z
Email:                   info@inelsev.cz
INELSEV s.r.o. - provozovny a kanceláře
Provozovna - Most Velebudice
KANCELÁŘ, VÝROBA - MOST
Dělnická 34, Most Velebudice, 434 01
GPS: 50.4838189, 13.6420769
SKLADY - Most
Delnicka 34, Most Velebudice, 434 01

Provozní doba:  7:00 - 14:00 hod.

VYROBA - Litvinov Zaluzi
Areál Chemopetrol, Litvinov Zaluzi 1, 436 70
Provozovna - Praha
Sídlo INELSEV s.r.o. - Praha
KANCELÁŘ - PRAHA
Jeremenkova 486/47, Praha 4 Podoli, 147 00
GPS: 50.0444914, 14.4227714
Provozovna - Morava
Sídlo INELSEV s.r.o. - Brno
KANCELÁŘ - BRNO
Tvrdého 26, Brno 2, 602 00
GPS: 49.2002211, 16.6078411
Slovensko
Sídlo INELSEV s.r.o. - Bratislava, Slovensko
KANCELÁŘ - Bratislava
Vlčie hrdlo 1, Bratislava 23, 823 03
GPS: 49.2002211, 16.6078411
Kontakty společnosti
Ing. Miroslav Kunca jednatel a ředitel kunca@inelsev.cz
Ing. Ivan Chudomel jednatel a finanční ředitel ivan@inelsev.cz
Tomáš Relich PV QMS, EMS, BOZP relich@inelsev.cz
Ing. Petr Komma jednatel a ředitel obchodní divize Most komma@inelsev.cz
Petr Scherer Jednatel scherer@inelsev.cz
Ing. Josef Dub jednatel a ředitel obchodní divize Praha dub@inelsev.cz
Ing. Stanislav Smrček vedoucí odd. realizace zakázek, prokurista smrcek@inelsev.cz
Ing. Miroslav Vopatřil vedoucí obchodního oddělení, prokurista vopatril@inelsev.cz
Ing. Josef Kytýr vedoucí projekčního odd., prokurista kytyr@inelsev.cz
Jiří Jakeš vedoucí odd. montáží jakes@inelsev.cz
Ing. Jaroslav Míšek ředitel divize Morava a Slovensko misek@inelsev.cz
Jiří Mašek vedoucí zásobování masek@inelsev.cz

Spojte se s námi

Děkujeme Vám, že jste trávili čas na našich webových stránkách, zde nám můžete zanechat zprávu. Vyplňte níže uvedený formulář a odešlete jej, nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktních údajů.
* Vyžadovaná pole
Vepište ověřovací kód
Click for new image
Sídlo společnosti
Spojte se s námi
3t8bw6z
+420 474 721 601
+420 474 721 602
Info@inelsev.cz
Rychlý zásah
Přechodová skříň
Rozvaděč VN
Rozvaděč VN
Pole s FM a tlumivkami
E-tablo, dohledové pracoviště elektro
Pracoviště projektanta
Zadní strana původního velínového panelu
Skříně ochran
Rozvaděč VN
Rozvodna VVN
All rights reserved. © Copyright by INELSEV