Kontakty společnosti

IDENTIFIKACNI UDAJE
ICO: 25001582
DIC: CZ
25001582
vedena: u Krajského soudu v Ústí nad Labem, oddíl B, vlozka 10592
KORESPONDENCNI ADRESA
INELSEV s.r.o.
Husitská 1716, Most, 434 01

Datová schránka    XXXXXXX
Email:                  info@inelsev.cz
INELSEV s.r.o. - provozovny a kancelare
Provozovna - Most Velebudice
VYROBA - Most
Delnicka 34, Most Velebudice, 434 01
GPS: 50.4838189, 13.6420769
SKLADY - Most
Delnicka 34, Most Velebudice, 434 01

Provozní doba:  7:00 - 14:00 hod.

VYROBA - Litvinov Zaluzi
Areál Chemopetrol, Litvinov Zaluzi 1, 436 70
Provozovna - Praha
KANCELAR - Praha
Jeremenkova 486/47, Praha 4 Podoli, 147 00
GPS: 50.0444914, 14.4227714
Provozovna - Morava
KANCELAR - Rohatec
Moravni 6, Rohatec, 696 01
GPS: 49.2002211, 16.6078411
Provozovna - Slovensko
KANCELAR - Bratislava
Vlčie hrdlo 1, Bratislava 23, 823 03
GPS: 49.2002211, 16.6078411
Kontakty společnosti
Ing. Miroslav Kunca jednatel a ředitel kunca@inelsev.cz
Ing. Ivan Chudomel jednatel a finanční ředitel ivan@inelsev.cz
Tomáš Relich PV QMS, EMS, BOZP relich@inelsev.cz
Ing. Petr Komma jednatel a ředitel obchodní divize Most komma@inelsev.cz
Petr Scherer Jednatel scherer@inelsev.cz
Ing. Josef Dub jednatel a ředitel obchodní divize Praha dub@inelsev.cz
Ing. Stanislav Smrček vedoucí odd. realizace zakázek, prokurista smrcek@inelsev.cz
Ing. Miroslav Vopatřil vedoucí obchodního oddělení, prokurista vopatril@inelsev.cz
Ing. Josef Kytýr vedoucí projekčního odd., prokurista kytyr@inelsev.cz
Jiří Jakeš vedoucí odd. montáží jakes@inelsev.cz
Ing. Jaroslav Míšek ředitel divize Morava a Slovensko misek@inelsev.cz
Jiří Mašek vedoucí zásobování masek@inelsev.cz

Spojte se s námi

Děkujeme Vám, že jste trávili čas na našich webových stránkách, zde nám můžete zanechat zprávu. Vyplňte níže uvedený formulář a odešlete jej, nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktních údajů.
* Vyžadovaná pole
Vepište ověřovací kód
Click for new image
Sídlo společnosti
Spojte se s námi
3t8bw6z
+420
+420
Info@inelsev.cz
Rychlý zásah
All rights reserved. © Copyright by INELSEV